Jeśli Twoja firma zajmuje się produkcją lub sprzedażą odzieży, biżuterii lub wszelkiej maści gadżetów ważne jest by była rozpoznawalna na rynku. Sposobów na promocję marki jest bardzo wiele. Dziś skupię się na torbach papierowych.

Często przechadzając się po centrum handlowym zwracamy uwagę na torby niesione przez poszczególnych ludzi. Opakowania na produkty są świetną przestrzenią reklamową dla Twojej firmy. Jeśli dodamy do tego oryginalny pomysł to przepis na sukces mamy gwarantowany. Torebki reklamowe są ciekawym elementem promującym firmę i świetnym uzupełnieniem oferowanych produktów. Dobrze zaprojektowane opakowanie powinno przyciągać uwagę i jednocześnie silnie zaznaczać, że produkt jest naszej firmy.

W trakcie projektowania toreb warto zwrócić uwagę jaki element powinien przyciągnąć wzrok potencjalnego konsumenta. Jeśli przedsiębiorstwo nastawione jest na ekologie warto wtedy nie przesadzać z nadrukiem i pokazać ekologiczne wartości firmy przez uwidocznienie brązowego papieru z recyklingu. Jeśli stawiamy na nowoczesność, można odnieść się w grafice umieszczonej na torbie do technologii, które firma reprezentuje. Jeśli nawiązujemy do tradycyjnego designu to na pewno sprawdzi się jakiś klasyczny element na grafice. Natomiast jeżeli stawiamy na folkowy design to zamieszczenie grafiki w takim klimacie podkreśli charakter produktów.

Torebki reklamowe są świetnym elementem do pokazania indywidualności i charakteru Twoich produktów, dlatego warto w nie zainwestować. Po za walorami estetycznymi są również ciekawą formą promocji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code